Monitoring IP CCTV, Telewizja Przemysłowa

Monitoring IP CCTV, Telewizja Przemysłowa, Security Systems – systemy ip monitoringu CCTV, kamery TurboHD, HDCVIsubpage-banner-cctv

 

Security Systems to firma z siedzibą koło Bydgoszczy działająca w braży Security – Ochrony w ofercie posiadamy systemy monitoringu kamer ip, telewizji przemysłowej,  kamery telewizji dozorowej, kamery ip megapikselowe, oraz kamery i systemy monitoringu TurboHD, HDCVI. 

Telewizja dozorowa zwana jako telewizja przemysłowa lub CCTV (od ang. closed-circuit television – w dosłownym tłumaczeniu – telewizja o zamkniętym obwodzie), jeszcze parę lat temu spotykana głównie w dużych zakładach pracy jako narzędzie do kontroli i weryfikacji pracy pracowników, w dzisiejszych czasach znajdzie bardzo wiele zastosowań. Montaż systemów telewizyjnych okazuje się bardzo dobrym rozwiązaniem w sklepach zarówno w tych dużych jak i tych mniejszych, przy nadzorze imprez masowych, czy przy monitorowaniu miasta.

Kamery telewizyjne wspomagają ochronę domków jednorodzinnych i kompleksów wielomieszkaniowych. Coraz częściej stosują ją także agencje ochrony jako sposób na weryfikację sygnału alarmowego, co powoduje, że systemy telewizji przemysłowej stają się doskonałym uzupełnieniem systemu sygnalizacji włamania i napadu. Ochrona elektroniczna w znacznym stopniu jest w stanie ograniczyć ilość pracowników ochrony na chronionym obiekcie do niezbędnego minimum. W dzisiejszych czasach pozwala to na uzyskanie realnych oszczędności. Instalacja dużego systemu alarmowego uwzględniającego nie tylko detektory zamontowane wewnątrz pomieszczeń chronionych, ale również w oparciu o detektory zewnętrze tworząc tak zwane strefy ochrony. Detektory zewnętrze możemy rozgraniczyć na pasywne czujniki podczerwieni pir, pir+ mw, jak i aktywne – np. bariery podczerwieni. Koszty zabezpieczenia obiektu systemem alarmowym wraz z montażem systemu telewizji przemysłowej mogą sięgać rocznych kosztów związanych z ochroną fizyczną danego obiektu.

System telewizji przemysłowej umożliwia podgląd, rejestrację i zapis obrazu widzianego przez wiele kamer.

W zależności od potrzeb umożliwiają podgląd zdarzeń w rozdzielczości pozwalającej na identyfikację numerów rejestracyjnych pojazdów znajdujących się na naszym terenie, czy osób niepowołanych. 

Systemy te umożliwiają pracę w systemie pentaplax czyli jednocześnie na zapis zdarzeń na rejestratorze co może okazać się bardzo pomocne Policji w identyfikacji sprawców zdarzenia, podgląd bieżacy przez pracownika ochrony przebywającego na obiekcie, zdalny podgląd on-line przez agencję ochrony zdalnie za pośrednictwem sieci internet, czy podgląd wybranych kamer przez inne uprawionione osoby oraz zdalne np. przeglądanie archiwum. Na nowoczesnych rejestratorach – video serwerach obrazu może jednocześnie pracować kilka osób nie kolidując sobie nawzajem.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową na adres: handlowy@securitysystems.pl, bądź telefonicznie pod numerem 796000237 chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy przy doborze właściwego dla Państwa rozwiązania, nasze spotkanie będzie niezobowiązujące a przedstawione kalkulację przygotujemy bezpłatnie.

 

Zadzwoń